Hakkımızda

Neta Dizayn Mobilya Ltd. Şti. sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Kurulduğu günden itibaren Ahşap Mobilyalar ( Sandalye, Koltuk, Berjer, Sedir) Bahçe Mobilyaları( Rattan Koltuk, Sandalye, Oturma Grupları)  Plastik ( Sandalye, Koltuk ve Masa)  konusunda restaurant, cafe, hotel ve zincir mağazalara mimari grubu ile birlikte hizmet vermektedir.

Çok Geniş ürün yelpazesi ile Sandalyeler, Koltuklar, Rattan Mobilya, Şezlong, Masa Takımlarıı, Plastik koltuklar, Ahşap sandelyeler,ahşap,plastik,werzalit,compact,teak,paslanmaz çelik,kanepe takımı,masa takımı, Koltuklar, Plastik Oturma Grupları, Ahşap Oturma Grupları, Rattan Takımlar, Masa Tablaları, Masa Ayakları,muhtelif parçaların imalat,satış,servis ve montajını yapmaktadır. Ayrıca müşteri odaklı olarak da hizmet veren Neta Dizayn firması ” Siz hayal edin biz üretelim” mantığı ile çalışmaktadır.

Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektörde tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Neta Dizayn , gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.